NOVINKYArtroskopické centrum

24.07.2019 , Novinky
Artroskopické centrum Ostrava Artroskopie je miniinvazivní metoda kterou provádíme vyšetření a operace kloubů:• operace menisků• plastiky zkřížených vazů• operace ramene (stabilizace a sutura rotátorové manžety)• operace lokte a kotníku Jedná se o nově vybudované pracoviště jednodenní chirurgie, vybavené nejnovějšími technologiemi. Náš tým špičkových specialistů vám efektivně p..
Pokračovat ve článku

Ultrazvuková liposukce

20.06.2018 , Novinky
Nová invazivní metoda v odsávání tuku a modelaci postavy pomoci nejmodernějšího ultrazvukového přístroje ultraVASER. Provádí se ambulantně, bezbolestně v tumenescentní anestezii z drobných vpichů v problematických partiích (břicho, boky, hýždě atd). Kdy pomocí ultrazvukových vln se rozbíjejí tukové buňky a dojde tak k trvalému odsátí tuku a zpevnění kůže, při velmi rychlé rekonvalescenci a efektiv..
Pokračovat ve článku

Aplikace plazmy bohaté na trombocyty A-PRP v estetické chirurgii

01.10.2014 , Novinky
Injekce autologní plasmy bohaté na trombocyty A-PRP vychází z postupu, který je jednoduchý a bezpečný, s využitím regenerativních a hojivých  vlastností trombocytů. Tyto krevní destičky mají schopnost lokálně uvolňovat růstové faktory,které spouštějí proces regenerace buněk. Z malého vzorku krve izolujeme  vaše trombocyty pomocí sady RegenACR KIT pro přípravu  autologní plazmy ..
Pokračovat ve článku

LÉČBA BIOSTIMULAČNÍM LASEREM

24.07.2014 , Novinky
Biostimulační Iaser zajišťuje léčbu velmi šetrně, bezbolestně a bez poškození kůže! Účinky a efekty biostimulačního laseru:  Analgetický (protibolestivý) Vasodilatační (rozšiřující krevní cévy) Myorelaxační (uvolňující křeče svalů) Protiedémový (protiotokový) Protizánětlivý, regenerační, hojivý Detoxikační a urychlující látkovou výměnu Nabízíme následující typy o..
Pokračovat ve článku

KINESIO - tejping

24.07.2014 , Novinky
Kinesio- tejping, provádíme páskami KIRA-SPORTS TAPE, které obsahují minerál Turmalín. Charakteristický pro turmalín je efekt, který spočívá ve změně teploty (tělesné teploty) a ve spojení s elasticitou to znamená ještě více prokrvení, následné zlepšení látkové výměny, lepší uvolnění svalstva, zlepšení toku lymfy, nižší kožní iritaci a zvýšení vitality. KIRA- Sports Tape je speciální druh tej..
Pokračovat ve článku

Nový přístup k léčbě úrazů šlach, vazů a artrozy pomocí A-PRP plazmy bohaté na trombocyty

03.07.2014 , Novinky
Terapie s využitím autologní obohacené krevní plazmy A-PRP může výrazně urychlit léčbu při akutních, chronických a degenerativních onemocnění pohybového aparátu. Pacienti mohou očekávat výrazné zmírnění symptomů- bolesti, ztuhlosti a zlepšení hybnosti, aniž by  muselo dojít k operačnímu řešení. A-PRP plazmu aplikujeme 3x do postiženého místa s odstupem jednoho týdne. poté je vhodná léčeb..
Pokračovat ve článku

OPERAČNÍ ZÁKROKY

03.07.2014 , Novinky
Operační den je každou středu od 7 do 13 hodin na chirurgickém oddělení nemocnice v Bílovci. Operační den pro artroskopické operace je každé úterý na klinice ORT ART v Petřvaldu u Karviné. 
Pokračovat ve článku